Naši klienti

Reservio používa vyše 300 000 ľudí po celom svete.
Toto sú skúsenosti niektorých z nich.
Ikea logo
GoPay logo
Alessandro logo
Unicef logo
Kiehl's logo
Allianz logo
„Najväčšia výhoda online rezervácie je, že klient sa môže objednať v akúkoľvek hodinu a akýkoľvek deň bez toho, aby nás nejako obmedzoval - napríklad na dovolenke. Ušetrí nám to veľa času a klienti sú z Reservia naozaj nadšení."
Markéta Matušková
Salón MANGO de COCO
„Do svojho barbershopu som sa rozhodol zaviesť rezervačný systém, pretože som už mal dosť diáru s perom, ktorý som akurát tak zabudol nosiť so sebou. Teraz všetky rezervácie chodia priamo do telefónu a ušetrím tým kopu času."
Kevin Berki
Barber
„Vybrala som si Reservio, pretože je pre klientov jednoduché na ovládanie. A ja mám dokonalý prehľad, v ktorom kurze mám koľko klientov. A keď sa niečo prihodí, tak okamžite môžem všetkých svojich klientov informovať o zmenách."
Anežka Knotková
Lektorka tanca, jógy a fitness
„Reservio považujem za geniálne riešenie! Pacient sa rozhodne, kedy k nám chce prísť, vyberie si fyzioterapeuta, vidí jeho voľné termíny, objedná sa a môže to pustiť z hlavy. A v pravý čas dostane od nás pripomenutie, aby neznezabudol prísť.”
Mgr. Jakub Veškrna
Fyzioterapia
„Nepotrebujeme sa s pacientom dlho rozprávať po telefóne, pretože on sám si prezrie voľné termíny a vyberie si ten, ktorý mu najviac vyhovuje. Zubár zase ocení pripomenutie, vďaka čomu sa už nestáva, že by pacient nedorazil.”
Doctor
MUDr. Jana Danielová Čarná
Ordinácia - CARNA dental
„Rezervačný systém mám prepojený s mojím Google kalendárom, čo presne potrebujem. To mi šetrí neskutočné množstvo času. Vďaka Reserviu sa venujem len tomu, čo ma naozaj baví. Pomáhať ľuďom.”
Jan Hovad
Kouč a lektor

Vytvoriť účet zdarma

Rezervujte jednoducho a efektívne. Nastavte Reservio za pár minút.